Współpraca :)Na imię mam Agnieszka.Mieszkam w Borach Tucholskich, a blog założyłam w 2014 r. Początkowo na platformie blox.pl, jednak od 2017 r. prowadzę na platformie blogspot.com. Z przyjemnością nawiążę współpracę z Wydawcami, pisarzami, autorami oraz witrynami internetowymi, zainteresowanymi współpracą. Zajmuję się patronatami medialnymi, organizowaniem konkursów literackich, przeprowadzaniem wywiadów z autorami, itp. Na blogu znajdziecie także Państwo cykle tematyczne w obrębie literackim. 

Moje rekomendacje i patronaty medialne znajdą Państwo na okładkach wielu książek. Co zaś się tyczy publikowanych w tym miejscu recenzji, nie są one pisane według zasad recenzyjnych, a według moich odczuć i sugestywności tematyki książek. Wszak jestem czytelnikiem, a nie krytykiem.

Oprócz tego piszę różnotematyczne artykuły do witryn internetowych, czasopism kulturalno - literackich (w formie papierowej). Jestem laureatką kilku konkursów poetyckich o szczeblu ogólnopolskim. 
Jestem otwarta na wszelkie inne propozycje współpracy z Państwa strony i chętnie przedstawię wszelkie szczegóły!
Mój adres mailowy:


Dotychczas zaufali mi
(współpraca stała):

Oraz mnóstwo autorek i autorów indywidualnych :)
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...