O cyklu "Małe tęsknoty" Anety Krasińskiej

O czym Ty człowieku opowiadasz...

Najbliższy patronat medialny Recenzji Agi :)


Już 23 marca będzie miała premierę najnowsza pozycja dla dzieci, autorstwa Jolanty Marcolli :) 
Książce z wielką przyjemnością patronuję medialnie :)Drogi Czytelniku,

wziąłeś właśnie do ręki książkę, która dostarczy Ci sporo emocji.

Zaskakująca - tak wizualnie, jak treściowo - adresowana jest do młodszych i starszych dzieci, lubiących łamigłówki słowne i niespodzianki.

Jej bohaterowie prowadzą pozornie prostą rozmowę, jednakże naszpikowaną tak wieloma zabawnymi pułapkami dwuznaczności i gry słownej, że staje się dla Czytelnika nie lada wyzwaniem.

Niespodzianką jest również fakt, że można tę książkę czytać na dwa sposoby: dialogi z komentarzem, ale również z pominięciem tego drugiego.

Wyjątkową atrakcją książki jest konkurs plastyczny z niecodzienną nagrodą !

Ale jest w tej książce jeszcze coś...

Oprócz wyzwań związanych z gimnastyką umysłu, autorka ma dziecku do przekazania bezcenną wiedzę: jak ważna jest dla nas przyjaźń, jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela, jak zdobyć przyjaciela i jak samemu stać się dobrym przyjacielem, pomagając innym swoją empatią.

Jolanta Marcolla - znana od wielu lat na rynku wydawniczym ilustratorka książek dla dzieci, zajmująca się również fotografią, filmem artystycznym i malarstwem (patrz: www.marcolla.pl), tworzy ostatnio i wydaje we własnym Wydawnictwie, autorskie książki obrazkowe.

"Kim i Ktoś z Nikim" jest drugą, po "Wiedźmach i czarownicach", pozycją, która w całości wyszła spod jej rąk. Każda z tych książek opracowana indywidualnie, charakteryzuje się wyjątkową dbałością o ich warstwę tak merytoryczną, jak ilustracyjną i edytorską. Każda jest godna Twojej uwagi.

Komentarze

Popularne posty