Światowy Dzień Poezji :)

W przypadający dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej wiosny nie mogło zabraknąć u mnie życzeń dla wszystkich piszących słowo poetyckie tak bardzo przeze mnie uwielbione, do którego podchodzę z należytą estymą, atencją. Poezja w moim życiu zagościła dosyć wcześnie, do dzisiaj staram się poświęcać Jej więcej uwagi, czego dowodem jest chociażby zakładka po prawej stronie na bocznym pasku, w której znajdziecie moje wrażenia z czytanych tomików oraz linki do poprzednich, na blogu z poprzedniej platformy. 

Osobiście też piszę wiersze. Nie wystawiam ich na widok publiczny, ale biorę czasami udział w konkursach. Dzisiaj przyszedł czas na to, by złożyć życzenia wszystkim Koleżankom i Kolegom o piórze :)

Drodzy Poeci :)
Niech nigdy nie opuszcza Was wena! Życzę Wam, by życie dostarczało Wam nieustannych inspiracji, byście raczyli nas czytelników pięknym, sugestywnym, malowniczym słowem, bo poezja jest przecież obrazem słów rzeczywistości. 

Wszystkim Wam od
Recenzji Agi :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...