[Patronuję, rekomenduję, piszę przedmowę] „A w bałkańskim kociołku... ” Skarlet i Albert :) Już niebawem premiera! :)
„A w bałkańskim kociołku...” ... czas płynie wolniej, delektując się panoramą smaków, zapachów i ferią malowniczych obrazów :)

Kochani!

„A w bałkańskim kociołku... ” Skarlet i Albert, to pozycja, której z przyjemnością patronuję medialnie, i której przedpremierową recenzję mieliście okazję już poznać na moim blogu TU


Podczas kiedy My – Polacy tak bardzo uwiązaliśmy się z czasem, goniąc za nim, pędząc na oślep w chaosie i przestworzach wszelkich ograniczeń, Bułgarzy mają w ciągu dnia wydzieloną godzinę, by zjeść w spokoju posiłek, wspólnie z rodziną, nigdzie się przy tym nie spiesząc. Dzisiaj maksyma „spiesz się powoli” najlepiej pasuje właśnie do nich i właśnie ten obraz najbardziej utkwił mi w pamięci, kiedy czytałam tę wspaniałą pod wieloma względami książkę.


W książce znajdziecie też Przedmowę mojego autorstwa oraz rekomendację na okładce :) Cieszę się bardzo, bo pozycje Skarlet i Alberta cenię bardzo za ich oryginalność, indywidualizm i pełen profesjonalizm :)


Patronuję wespół z ... :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...