WYNIKI KONKURSU PATRONACKIEGO z "Zanim zapomnę" Iwony Wilmowskiej :)


Kochani!

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu, w którym mieliście okazję zdobyć "Zanim zapomnę" Iwony Wilmowskiej, której to pozycji patronuję medialnie.

Jak zwykle, odpowiedzi choć niewiele, treścią zaskakują, a dwie nawet mogłyby posłużyć jako oś do napisania powieści. Naprawdę, dziękuję za Waszą wspaniałą jak zwykle kreatywność, niezawodność ale przede wszystkim za szczerość, która emanuje z Waszych odpowiedzi. Wiem, że temat może zbyt osobisty, dlatego tym bardziej doceniam Wasze chęci.


Nagrody wędrują do dwóch osób, które mnie ujęły. Pierwsza to Zuzanna Arczyńska, za otwartość w swoim wyznaniu. Nigdy nie przeżyłam osobiście depresji, ale czytając niektóre opowieści ludzi, którzy to przeszli, włos się jeży. Niech ta książka będzie takim wynagrodzeniem ode mnie za trud w jej przezwyciężaniu i umili Ci czas odpoczynku. 


Druga książka wędruje dla wiecznie przyklejonej do telefonu Bernadety Rohdy. Jako pretekst, by opuszki Twoich palców przykleiły się teraz do kartek wspaniałej książki.


GRATULUJĘ SERDECZNIE!Czekam na Wasze dane do wysyłki nagrody na: stokrotka954@wp.pl
Jeszcze raz, wszystkim bardzo dziękuję!To nie koniec rzecz jasna konkursów. Już niebawem, startują kolejne :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...