[Zapowiedź patronatu medialnego] "1000 kropel" Małgorzaty Rosickiej pod patronatem medialnym Recenzji Agi :)


Miło mi poinformować, że mój blog Recenzje Agi objął patronatem medialnym książkę Pani Małgorzaty Rosickiej "1000 kropel", wydanej nakładem Wydawnictwa Literacka PKP - Jazda :)

Książka jest w druku, niebawem pojawi się recenzja.
Małgorzata Rosicka

Tychy


Motto życiowe: 

marzenia się nie spełniają,

marzenia się spełnia


Z wykształcenia jestem magistrem rachunkowości, z pasji coachem life & business oraz pisarką. Prawie 15 lat byłam związana zawodowo z branżą finansową. Pracowałam w biurze rachunkowym, księgowości, urzędzie skarbowym, sprzedawałam ubezpieczenia, prowadziłam własną działalność gospodarczą. 

W 2012 r. rozpoczęłam przygodę z rozwojem osobistym wraz ze zmianą pracy. Awansowałam na stanowisko managera i zarządzałam kilkunastoosobowym zespołem pracowników. Przeprowadzałam rekrutacje oraz szkolenia motywacyjne i produktowe. Jako szkoleniowiec czułam się bardzo dobrze, a przełożeni byli zadowoleni z pracy jaką wykonywałam.

Na szkoleniu managerskim miałam okazję występować na scenie. Wtedy poczułam jak budzi się we mnie pasja do spełniania marzeń. Od tamtej pory z przyjemnością realizuję postawione cele. Chętnie pomagam innym w odnoszeniu osobistych i zawodowych sukcesów. 

We wrześniu 2015 roku napisałam książkę „1000 kropel”, w której opisuję drogę własnego rozwoju osobistego w okresie 3 lat. Marzę o stworzeniu autorskiego programu szkoleniowego opartego na doświadczeniach tam zawartych. Premiera „1000 kropel” przewidywana jest na maj. 

We wrześniu 2016 roku wydałam tomik wierszy „Droga przez…”, który jest debiutem literackim oraz „Kawiarenkę poetycką 4”, której jestem współautorem. Kończąc opisywanie własnych doświadczeń, postanowiłam, że nie będę się ograniczać tylko do siebie. Chcę dzielić  się wiedzą zdobytą na studiach podyplomowych coaching life & business na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Uczestniczę w procesie akredytacji. Współpracuję ze Światem Rozwoju przy projekcie szkoleń motywacyjnych dla dzieci z Domów Dziecka oraz Entrepreneur Impet Polska.

Inspirację czerpię z pisania, przebywania na łonie natury, rysowania kredkami oraz czytania wierszy innych autorów. Interesuję się teorią gier oraz wykorzystaniem mediów społecznościowych do budowania silnej marki osobistej. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...