O cyklu "Małe tęsknoty" Anety Krasińskiej

O czym Ty człowieku opowiadasz...

[Zapowiedź wydawnicza] 26 kwietnia premiera Christie Golden "Assassin’s Creed: Heresy. Herezja" :)
Christie Golden

Assassin’s Creed: Heresy. Herezja


Premiera 26 kwietnia nakładem Wydawnictwa Insignis :)


Opis

Konflikt bez końca. Stary grzech. Nowe objawienie

Simon Hathaway, członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy, staje na czele Działu Badań Historycznych Abstergo Industries, wnosząc do nowej pracy swoje analityczne podejście i chłodne spojrzenie.

Ale Simon jest także głodny wiedzy i zafascynowany możliwością bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Kiedy zaczyna korzystać z nowego modelu Animusa, odkrywa fakty, na które nie był przygotowany: dowiaduje się, jak głęboko sięgają źródła konfliktu templariuszy i asasynów, a także jak wiele gotów był zrobić jego przodek dla ukochanej kobiety. Poznając dawne tajemnice, Simon musi zmierzyć się z odpowiedzią na niebezpieczne pytanie: Kto tak naprawdę jest heretykiem, a kto prawowiernym wyznawcą?

Simon Hathaway, członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy, staje na czele Działu Badań Historycznych Abstergo Industries. Jest głodny wiedzy i zafascynowany możliwością bezpośredniego doświadczania historii swojego przodka, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Komentarze

Popularne posty