[Zapowiedź wydawnicza] "Zaraz wracam" Anity Scharmach już w maju :)
Kochani!

Debiut autorki "Mogę wszystko" mieliście okazję już poznać u mnie na blogu: http://nietypowerecenzje.blox.pl/2017/01/8222Moge-wszystko8221-Anita-Scharmach-O-tym-jak.html

W maju ukaże się druga w dorobku autorki książka "Zaraz wracam". Jedno jest pewne, Anita Scharmach na Warszawskich Targach Książki pojawi się już z drugą książką :)


Pozycja wydana nakładem 
Wydawnictwa Lucky


Z wielką przyjemnością mogę też ogłosić, iż pozycji patronuję medialnie! :)Opis wydawcy:

Marta wraca do Polski ze Stanów Zjednoczonych po 10 latach nieobecności, gdzie wyjechała po tym, jak w wyniku wypadku straciła nie tylko ukochanego męża, ale także dwie córki. W Gdyni ma objąć stanowisko szefa w korporacji zajmującej się PR-em. Jednak to nie tylko powrót do ojczyzny, to także powrót do tragicznej przeszłości, z którą będzie zmuszona na nowo się zmierzyć.

Marta będzie musiała stawić czoła rzeczywistości i wspomnieniom, które w Gdyni wracają ze zdwojoną siłą. Wspierać ją będzie jej najlepsza przyjaciółka, rodzice, a także pewien przystojny mężczyzna, który spróbuje ją w sobie rozkochać.


Jestem bardzo jej ciekawa i czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...