KONKURS PATRONACKI! Zadaj pytanie autorce i zdobądź jeden z dwóch zestawów Jej inspirujących książek :)
Kochani!

Dotarły dzisiaj do mnie dwa dodatkowe egzemplarze serii książek Agnieszki Polak o podróżach z Moniką Bliską "Ślad przeznaczenia" oraz "Dalekie podróże z Bliską", którym mam przyjemność patronować medialnie, dodatkowo na okładce znajdziecie kilka słów mojej rekomendacji.

Przyszedł zatem czas na konkurs!

Jajko zadanie konkursowe macie możliwość zadania autorce maksymalnie trzech pytań.

Regulamin konkursu:

Pytania zadajcie w komentarzach pod postem, w ilości nie przekraczającej trzech pytań.

Na zadawanie autorce pytań macie czas: 08.05 - 24.05 b.r. do godz. 23:59

Sponsorem nagrody jest Autorka oraz Wydawnictwo Czarna Kawa

Standardowo - będzie nam miło, jeśli polubicie mój FP, FP Wydawnictwa Czarna Kawa oraz FP autorki https://www.facebook.com/Agnieszka-Monika-Polak-447643548602495/?fref=ts oraz zaprosicie do wspólnej zabawy znajomych

Po zakończeniu konkursu, autorka otrzyma komplet Waszych pytań, na które postara się w miarę możliwości odpowiedzieć, przy okazji wyłaniając dwoje zwycięzców. A wygrają te osoby, których pytania jakoś autorkę zaintrygują, zaciekawią, zelektryzują. Kryterium wyboru autorka przyjmie sama.

A! Ważne! 
Jeśli bierzecie udział w konkursie, sprawdzajcie wtedy wyniki :)


Życzę powodzenia i dobrej zabawy :)

Komentarze

 1. 1. Czy do pisania książek ktoś Panią zachęcał, czy była to Pani decyzja? Co przyczyniło się do tego, że zaczęła Pani pisać?
  2. Jaką złotą myśl, radę, wskazówkę mogłaby Pani przekazać swoim czytelnikom?
  3. Co czuła Pani trzymając w dłoniach swoją pierwszą książkę?

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Gdyby Pani w tej chwili spotkała główną bohaterkę swoich książek Monikę, co by jej Pani powiedziała, o co spytała?
  2. Czy wierzy Pani w przeznaczenie?
  3. Przeczytałam Pani życiorys i wiem, że oprócz literatury, muzyka jest Pani pasją. Ja też kocham muzykę i dlatego chciałam zapytać czym jest w Pani życiu muzyka, jakie gatunki są najbliższe Pani sercu i jak radzi sobie Pani z życiowym niespełnieniem. Jeśli o czymś takim możemy w ogóle mówić, chociaż takie odniosłam wrażenie!
  Beata Górniewicz

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Jak wygląda Pani strategia pisania? Gotowy pomysł i systematyczne wcielanie go w życie rozdział po rozdziale czy może wyrusza Pani w nieznane razem z bohaterami i nie wie Pani jak to wszystko się zakończy?
  2. Jaki ma Pani stosunek do miejsc, w których toczy się akcja Pani książek? Zna je Pani i lubi odwiedzać czy poznaje je poprzez świat wirtualny, przewodniki itd.?
  3. Co jest Pani potrzebne, do tego aby pisać?
  Pozdrawiam
  Paulina Ożegalska

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Jakie jest Pani największe marzenie literackie?
  2. Co sprawia, że czuje się Pani naprawdę szczęśliwa?
  3. Jaka jest Pani ulubiona książka i w jaką postać literacka chciałaby się Pani wcielić i dlaczego?
  Pozdrawiam
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. W jaki sposób łączy Pani pracę w rodzinnym biznesie z twórczością artystyczną? Podobno jedno i drugie wymaga od człowieka stuprocentowego zaangażowania...
  2. Pani pierwsza powieść "Mimo wszystko" dotykała problemu niepełnosprawności, ale jej wydźwięk był bardzo optymistyczny, ponieważ zachęcał do realizacji marzeń i nie poddawania się. Czy pisząc ją, chciała Pani też dać czytelnikom do zrozumienia, że czasami za bardzo wyolbrzymiają swoje problemy?
  3. Podobnie jak Monika spędziłam dzieciństwo w czasach PRL i podróżowałam obskurnymi pociągami. Potem miałam okazję zwiedzić świat. Sądzi Pani, że odnajdę w Monice pokrewną duszę?
  Pozdrawiam,
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzień dobry:)
  1. Muzyka to Pani pasja - czy można "odnaleźć" ją w Pani książkach?
  2. Jakie jest Pani największe podróżnicze marzenie i dlaczego akurat tam?
  3. Ile jest Pani w Monice Bliskiej?

  Dziękuję i ciepło pozdrawiam
  Iwona

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Jaką radą wsparłby Pani początkującego autora?
  2. Jak zacząć pisać? Skąd się biorą u Pani pomysły, historie, chęci?
  3. Kto Panią wspiera, motywuje?
  Pozdrawiam ciepło,
  Anita

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Jakim środkiem transportu najbardziej lubi Pani podróżować?
  2. Czy woli Pani pisać książki "otwarte", czyli z możliwością dopisanie kolejnej części czy nie robi to Pani różnicy?

  OdpowiedzUsuń
 9. Co najwieksze szczęście przynosi pisanie czy inna praca ? Gdyby miła pani wybór zostać biedna ale szczesliwa czy bogata ale bez szczescia ktora drogę by pani wybrała Najwieksze pani marzenie ? Czy bedzie juz kolejna ksiazka i o czym czy trudno pisac kolejna ? Czy o wole łatwiej ? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Napisanie książki to dopiero początek, trzeba nie tylko znaleźć wydawcę, ale też zachęcić do jej przeczytania "przeciętnego" czytelnika. Promocja wydaje mi się więc niezwykle istotna. Wydawnictwa różnie sobie z tym radzą, ale jak ocenia Pani wkład blogerów w promocję swoich powieści?
  2. Na kartach powieści wszystko jest możliwe. Dobrze jest czytać o tym, jak silne uczucia wygrywają potyczki z rozumem, jak bohaterowie radzą sobie z przeciwnościami losu :) W realnym świecie nie zawsze jest tak kolorowo, więc ten fikcyjny świat jest doskonałą ucieczką. Tak wygląda to przynajmniej z perspektywy czytelnika. A jak postrzega efekt swojej pracy pisarz?
  3. Życie czasami wymusza na nas podjęcie wyzwania i dokonanie jakichś zmian, a innym razem sami do nich dążymy, bo dusi nas rutyna i zapominamy o marzeniach. Przyznaję, że ja się nieco boję zmian, wolę to co stabilne i bezpieczne. A jak jest u Pani, jak podchodzi Pani do szykujących się ważnych zmian?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ten wywiad się ukazał???

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy były już wyniki?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...