O cyklu "Małe tęsknoty" Anety Krasińskiej

O czym Ty człowieku opowiadasz...

Big Book Festival i zaproszenie na spotkanie z Marii Tourell Soderberg, autorką bestsellerowej książki „Hygge. Duńska sztuka szczęścia” :)
Zapraszamy na spotaknie z Marie Tourell Søderberg – duńską aktorką, autorką bestsellera HYGGE – w ramach Big Book Festivalu. Spotkanie od hasłem „Hygge – Instrukcja szczęścia” rozpocznie się w Audytorium Medium dawnej siedziby gimnazjum i liceum im. Klementyny Hofmanowej, ul. Emilii Plater 31, Warszawa, w niedzielę 25 czerwca o 12:00. 

Więcej informacji: http://www.bigbookfestival.pl/

Jedno niepozorne słowo wyraża to,

co naprawdę liczy się w życiu:

Hygge.Hygge („huu-ge”) to słowo określające filozofię życia, która czyni Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie. Nie ma odpowiednika w języku polskim, a opisuje chwile szczęścia, ciepła i bliskości, które możemy odnaleźć w najzwyklejszych sytuacjach.

Wszyscy instynktownie rozpoznajemy uczucie hygge. Pojawia się, kiedy przybierasz ulubioną pozycję na kanapie z ciekawą książką albo jesz pyszny posiłek z cudownymi przyjaciółmi. Nie wszyscy jednak potrafimy wygospodarować czas na takie momenty.

Ta piękna, autentyczna książka o hygge Marie Tourell Søderberg pokaże Ci, że hygge tak naprawdę można znaleźć wszędzie, jeśli się tylko wie, jak szukać. Bo hygge przenika wszystkie aspekty naszej codzienności: od wystroju wnętrz po gotowanie.

Dzięki tej książce nauczysz się wymawiać, odnajdywać i tworzyć hygge. Docenisz znaczenie tych momentów i zrozumiesz, dlaczego we współczesnym zabieganym świecie tak ważne jest umieć się na chwilę wyłączyć i znaleźć czas na hygge.
O AUTORCE

Marie Tourell Søderberg jest duńską aktorką urodzoną w Kopenhadze. Kiedy nie gra w teatrze i telewizji, stara się unikać dramatów, praktykując sztukę hygge. Pracując nad tą książką przemierzyła całą Danię, pytając jej mieszkańców, czym jest dla nich hygge, i rozmawiając z ekspertami o tym, dlaczego wszyscy potrzebujemy więcej hygge w naszym życiu.


Komentarze

Popularne posty