WYNIKI KONKURSU Z "Chłopcem na szczycie góry" Johna Boyna :)


Kochani!

Przedwczoraj zakończył się konkurs, w którym mieliście okazję powalczyć o książkę "Chłopiec na szczycie góry" Johna Boyna. Nie ukrywam, że spośród tylu znakomitych odpowiedzi, miałam nie lada problem, by wytypować jedną osobę. Dlatego z pomocą przyszli mi znajomi. Zupełnie osoby postronne, niezwiązane z konkursem. Wspólnie, wydedukowaliśmy oraz największą ilość głosów otrzymała odpowiedź Bartosza Moczulaka!

Serdecznie gratuluję! Proszę Pana Bartosza o wiadomość e-mail z adresem do wysyłki nagrody, na adres: stokrotka954@wp.pl
Dziękuję wszystkim za udział! Gdybym mogła, nagrodziłabym wszystkich, ale... niestety. Dziękuję za Waszą niezawodną kreatywność, na którą mogę zawsze polegać. A skoro tak, jutro ruszą kolejne dwa konkursy z książkami, którym patronuję medialnie :)


Jeszcze jedno. Wiem, że uczestnicy konkursu z pakietem książek Pani Agnieszki Moniki Polak czekają na wyniki. Autorka jest w trakcie udzielania odpowiedzi na Wasze pytania, dlatego musicie uzbroić się jeszcze w cierpliwość, a z tego co wiem, Pani Agnieszka jest bardzo zabiegana, ma teraz kilka spotkań autorskich i bez wątpienia może to trochę potrwać. Wyniki pojawią się razem z odpowiedziami :)


Jeszcze raz gratuluję serdecznie i pozdrawiam!

Wypatrujcie kolejnych konkursów :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...