poniedziałek, 17 lipca 2017

[Konkurs patronacki] Napisz swoją interpretację tytułu i wygraj tomik wierszy "Słowa to za dużo" Hanny Krugiełki :)Kochani!

Jako patron medialny najnowszego tomiku poetyckiego "Słowa to za dużo" Hanny Krugiełki, którego recenzję mieliście okazję poznać u mnie na blogu kilka dni wcześniej, mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze tomiku z dedykacją autorki :)
Zasady konkursu:

W konkursie udział może wziąć każdy.


W komentarzu pod postem odpowiadacie na pytanie konkursowe. Napiszcie swoją interpretację tytułu tomiku "Słowa to za dużo" :)


Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 17.07 b.r. i kończy 10.08 o godz. 23:59


Nagrodą w konkursie są dwa tomiki wierszy Autorki z dedykacją. Autorka jest jednocześnie sponsorem nagrody.


Podpiszcie się jakoś, by nie było krępującej sytuacji przy wyłanianiu zwycięzców. Nie musicie ujawniać swojego adresu e-mail.

Po terminie wygaśnięcia konkursu, w ciągu trzech dni postaram się wyłonić zwycięzców. Mam nadzieję, że pomoże mi w tym również Autorka.

Udostępnijcie post konkursowy, polubcie mój profil zachęćcie do wspólnej zabawy znajomych :)


Ważne!

Będę powtarzać do upadłego. Jeśli bierzecie udział w konkursie, pamiętajcie by sprawdzać wyniki konkursu. Po ogłoszeniu wyników bowiem, czekam trzy dni na adresy do wysyłki nagród.


Nagroda konkursowa :)

2 komentarze:

  1. Myślę, że nie zawsze słowa są potrzebne. Milczenie też jest formą wyrazu. Czasem człowiek powie w emojach powie o to ,,jedno słowo za dużo" i tworzy się przepaść, której czasami nie da się zasypać. Innym razem słowa mogą zabić magię chwili i wtedy warto - a nawet trzeba - milczeć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słowa to za dużo, bo nie zawsze są potrzebne!
    Mowa jest srebrem, a milczenie złotem! Ponieważ nie wszystko można wyrazić słowami. Niektóre emocje są tak silne, że brak słów aby je opisać.
    Są również sytuacje, które lepiej przemilczeć, nie wypowiadać zbędnych słów!

    OdpowiedzUsuń