czwartek, 27 lipca 2017

[Konkurs patronacki] Odpowiedz na pytanie i wygraj "Kim, do diabła jest Anita" Wandy Szymanowskiej :)

Kochani!

Jako jeden z patronów medialnych mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym macie okazję wygrać książki Pani Wandy Szymanowskiej "Kim, do diabła jest Anita". Zadanie nie jest trudne.Zasady konkursu:


W konkursie udział może wziąć każdy.


W komentarzu pod postem odpowiadacie na pytanie konkursowe: Kim, do diabła jest Anita? 

To poniekąd interpretacja tytułu, ale też stworzenie swojej bohaterki, czyli nakreślacie jej wizerunek przez siebie stworzony, nie zapominając o cechach charakteru. Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi, kim według Was jest Anita?

Interpretacja tematu dowolna.


Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 27.07 b.r. i kończy 25.08 o godz. 23:59 :)


Podpiszcie się jakoś, by nie było krępującej sytuacji przy wyłanianiu zwycięzców. Nie musicie ujawniać swojego adresu e-mail.

Nagrodami w konkursie są: jeden egzemplarz papierowy książki z autografem Autorki i Edwarda Hulewicza oraz dwa e-booki :)

Po terminie wygaśnięcia konkursu, w ciągu trzech dni postaram się wyłonić zwycięzców. Mam nadzieję, że pomoże mi w tym również Autorka.


Udostępnijcie post konkursowy, polubcie profile: Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro, któremu dużo nie brakuje do 4 tys. polubień na Facebooku, Pani Wandy Szymanowskiej - profil autorski i mój. 

Zachęćcie do wspólnej zabawy znajomych :)


Ważne!

Jeśli bierzecie udział w konkursie, pamiętajcie by sprawdzać wyniki konkursu. Po ogłoszeniu wyników bowiem, czekam trzy dni na adresy do wysyłki nagród.

Powodzenia!

3 komentarze:

 1. Kim do diabła jest Anita???
  *Kochającą matką przekładającą potrzeby dzieci nad swoje
  *Dobrą Samarytanką, która wszystkim pragnie pomóc, wszystkich zadowolić
  *Kobietą zniewoloną przez stereotypy i "bo co ludzie powiedzą"
  *Płaczącą po nocach, aby nikt nie widział słabości, istotą
  *Człowiekiem, który ze swoimi problemami musi już poradzić sobie sam, bo przecież jest :
  -niezawodna
  -wszystkowiedząca
  -odpowiedzialna
  -umie znaleźć wyjście z każdej sytuacji
  -zaradna.
  ....a tak mnie naszło....😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Anita to kobieta sukcesu, która robi ogromne wrażenie na każdym facecie swym wyglądem, pewnością siebie oraz pozycją zawodową!
  Ale po pracy Anita znika w swym ogromnym domu, gdzie ukrywa się przed światem boi ponownie zaufać facetowi, gdyż jeden, którego pokochała całym sercem odszedł dokładnie wtedy gdy naprawdę go potrzebowała! Odszedł kiedy dowiedział się, że Anita spodziewa się ich dziecka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anita to urodzona zwyciężczyni. Prawdziwa mistrzyni. Odważna. Niepokonana. Wytrwała i dzielna. Jedyna w swoim rodzaju. To kobieta - wulkan, bo przepełnia ją energia, którą genialnie wykorzystuje. Ku radości wielu...

  Anita to... wspaniały sportowiec! Innej odpowiedzi po prostu nie mogę udzielić - mając w pamięci emocje z tegorocznych Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Londynie ;)


  nieidentyczna

  OdpowiedzUsuń