[Konkurs patronacki] Odpowiedz na pytanie i wygraj "Kim, do diabła jest Anita" Wandy Szymanowskiej :)

Kochani!

Jako jeden z patronów medialnych mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym macie okazję wygrać książki Pani Wandy Szymanowskiej "Kim, do diabła jest Anita". Zadanie nie jest trudne.Zasady konkursu:


W konkursie udział może wziąć każdy.


W komentarzu pod postem odpowiadacie na pytanie konkursowe: Kim, do diabła jest Anita? 

To poniekąd interpretacja tytułu, ale też stworzenie swojej bohaterki, czyli nakreślacie jej wizerunek przez siebie stworzony, nie zapominając o cechach charakteru. Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi, kim według Was jest Anita?

Interpretacja tematu dowolna.


Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 27.07 b.r. i kończy 25.08 o godz. 23:59 :)


Podpiszcie się jakoś, by nie było krępującej sytuacji przy wyłanianiu zwycięzców. Nie musicie ujawniać swojego adresu e-mail.

Nagrodami w konkursie są: jeden egzemplarz papierowy książki z autografem Autorki i Edwarda Hulewicza oraz dwa e-booki :)

Po terminie wygaśnięcia konkursu, w ciągu trzech dni postaram się wyłonić zwycięzców. Mam nadzieję, że pomoże mi w tym również Autorka.


Udostępnijcie post konkursowy, polubcie profile: Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro, któremu dużo nie brakuje do 4 tys. polubień na Facebooku, Pani Wandy Szymanowskiej - profil autorski i mój. 

Zachęćcie do wspólnej zabawy znajomych :)


Ważne!

Jeśli bierzecie udział w konkursie, pamiętajcie by sprawdzać wyniki konkursu. Po ogłoszeniu wyników bowiem, czekam trzy dni na adresy do wysyłki nagród.

Powodzenia!

Komentarze

 1. Kim do diabła jest Anita???
  *Kochającą matką przekładającą potrzeby dzieci nad swoje
  *Dobrą Samarytanką, która wszystkim pragnie pomóc, wszystkich zadowolić
  *Kobietą zniewoloną przez stereotypy i "bo co ludzie powiedzą"
  *Płaczącą po nocach, aby nikt nie widział słabości, istotą
  *Człowiekiem, który ze swoimi problemami musi już poradzić sobie sam, bo przecież jest :
  -niezawodna
  -wszystkowiedząca
  -odpowiedzialna
  -umie znaleźć wyjście z każdej sytuacji
  -zaradna.
  ....a tak mnie naszło....😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Anita to kobieta sukcesu, która robi ogromne wrażenie na każdym facecie swym wyglądem, pewnością siebie oraz pozycją zawodową!
  Ale po pracy Anita znika w swym ogromnym domu, gdzie ukrywa się przed światem boi ponownie zaufać facetowi, gdyż jeden, którego pokochała całym sercem odszedł dokładnie wtedy gdy naprawdę go potrzebowała! Odszedł kiedy dowiedział się, że Anita spodziewa się ich dziecka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anita to urodzona zwyciężczyni. Prawdziwa mistrzyni. Odważna. Niepokonana. Wytrwała i dzielna. Jedyna w swoim rodzaju. To kobieta - wulkan, bo przepełnia ją energia, którą genialnie wykorzystuje. Ku radości wielu...

  Anita to... wspaniały sportowiec! Innej odpowiedzi po prostu nie mogę udzielić - mając w pamięci emocje z tegorocznych Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Londynie ;)


  nieidentyczna

  OdpowiedzUsuń
 4. Anita (łac. dobry polityk) – fikcyjna postać literacka stworzona na potrzeby dramatu „Demokracja” (scenariusz: Wola Ludu, reżyseria: Kpina Losu). W zależności od preferencji czytelników bohaterka (zazwyczaj) negatywna o różnej aparycji. Cechuje się:
  - górnolotnym, niezrozumiałym językiem wypowiedzi;
  - wiernym odtwarzaniem frazesów już wypowiedzianych (niekoniecznie w płaszczyźnie tematu rozmowy);
  - wyjątkową skłonnością do manipulowania faktami celem uwydatnienia zbawiennej (pseudo)fabuły swojego dramatu;
  - przypisywaniem ról czarnych charakterów politykom wykreowanym przez konkurencyjnych autorów;
  - łączeniem w sobie cech wielkanocnego łagodnego baranka i bożonarodzeniowego hipokryty Grincha;
  - skłonnością do pompatycznego i luksusowego życia po godzinach pracy;
  - wyższym wykształceniem aktorskim niepozwalającym na odróżnienie od złego polityka.

  Anita swoją największą popularność zdobyła na początku XXI wieku, kiedy to po raz pierwszy w historii w Rzeczpospolitej Polskiej odbyły się wybory parlamentarne oraz prezydenckie, w których obywatele nie oddawali głosów na dobrych polityków, a decydowali metodą chybił-trafił omijając nazwiska osób, na które głosować nie chcieli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anita to królowa domowego ogniska bez dwóch zdan ,bo bije od niej dobrocia i zawsze dobry humor ma Jest zaradna bo mestwo ma w sobie to kobieta sukcesu i pieknego serca doslownie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...