Zabierzcie się w podróż do świata retro ze Skarlet :)„Książki są najlepszą inspiracją podróżujących!”

Kochani!

Skarlet mieliście okazję poznać już u mnie na blogu, przy okazji przepięknych i niezwykłych podróży po Bułgarii. Dzisiaj chcę Wam przypomnieć o Jej innych, ale równie interesujących książkach, które zabiorą Was w wysmakowaną podróż do świata retro.

Ja, wróciłam z tej niesamowicie klimatycznej podróży wyciszona i uśmiechnięta. Bardzo mi się podobała. Różnorodna, wielobarwna, z pewnymi zasadami, czy regułami. Podróż bogata o nowe doświadczenie. 

Zachęcam i Was do tej niezwykłej wędrówki retro szlakami. Od ciała po ducha. Wszak podróże kształcą, wiele mądrego uczą, ale też mają swoją moc sprawczą i są pretekstem do działania. Każdą książkę czyta się lekko, szybko i przyjemnie.

Obu pozycjom patronuję medialnie :)
"Z podróży do świata retro. Cz. I" „Z podróży do świata retro. Część II”

Czyli czas „Szyku”, atłasowych, szeleszczących sukien i mordercy we fraku ;)

A w niej znajdziecie:

Zapraszam Was do podróży w czasie której trochę się pośmiejecie, trochę poczujecie jak damy i prawdziwi dżentelmeni. Zapraszam Was w podróż po dystans, chwile refleksji, tajemnic. Zapraszam Was na wspomnienia. Może wreszcie będzie to dla Was czas na wyciągnięcie starych albumów i rozmowę z bliskimi?   

        zBLOGowani.pl
   
Komentarze

  1. Bardzo serdecznie pozdrawiamy Patronkę medialną i Autorkę przedmowy :))
    Skarlet i Albert

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...