[Zapowiedź patronatu medialnego] "Słowa to za dużo" Hanny Krugiełki :)
Kochani!

Miło mi poinformować, iż najnowszemu tomikowi poezji Hanny Krugiełki "Słowa to za dużo" nie tylko z przyjemnością patronuję medialnie, ale Wstęp jest również mojego autorstwa oraz rekomendacja na okładce :) Jestem dumna z Hani. Cenię ją za wytrwałość i upór, że nigdy się nie poddała.
Tomik został oddany do druku, niebawem pojawi się na rynku wydawniczym. A dzisiaj, przedstawiam Wam fragment ze wstępu:

"Nowe wiersze poetki przynoszą całą gamę barw, niesamowicie głębokich emocji oraz refleksji. Hanna Krugiełka umiejętnie pisze o miłości, nie mówiąc o niej wprost, tylko ukrywając w znaczeniach. To dla niej uczucie trwałe, niezaprzeczalne i jedyne w swoim rodzaju. Wolne i bezgraniczne. A przecież uczucia towarzyszą nam od chwili narodzin, zarówno lęk, cierpienie, ból, jak i radość czy euforia. Kreśli przed nami rzeczywistość wręcz namacalną, palpacyjną. Wiersze są i dłuższe formą, i krótsze. Są takie, w których nie potrzeba wielu słów, by zgrabnie ująć nastrój, sytuację i tym samym wciągnąć czytelnika w intymność swojej poezji. Zadaje konkretne pytania, ale też udziela rzeczowych odpowiedzi."

Oczywiście, polecam. Recenzja pojawi się już niebawem :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...