czwartek, 3 sierpnia 2017

[Konkurs patronacki] Opisz w kilku zdaniach i wygraj książkę "Czesław Miłosz. Inspirujące pragnienie Boga" Krystyny Hoła :)
Kochani!

Jako jeden z patronów medialnych książki "Czesław Miłosz. Inspirujące pragnienie Boga" Krystyny Hoła, mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym macie możliwość wygrać dwa egzemplarze tej pozycji. Zadanie konkursowe nie jest trudne.

Zasady konkursu:

W konkursie udział może wziąć każdy.


W komentarzu pod postem odpowiadacie na pytanie konkursowe. Opiszcie w kilku zdaniach, co Was urzeka w poezji Czesława Miłosza? A może macie jakiś swój ulubiony wiersz Naszego Noblisty? A może chcielibyście na nowo w tę poezję się zagłębić i szukacie inspiracji, jakiegoś bodźca, który Was do tego zmobilizuje? Napiszcie o tym wszystkim, opiszcie swoje wrażenia, a może pragnienia.

Interpretacja tematu dowolna.


Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, czyli 3 sierpnia b.r., a kończy 3 września o godz. 23:59 :)Podpiszcie się jakoś, by nie było krępującej sytuacji przy wyłanianiu zwycięzców. Nie musicie ujawniać swojego adresu e-mail.


Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze książki "Czesław Miłosz. Inspirujące pragnienie Boga" Krystyny Hoła, których sponsorem jest Wydawnictwo Novae Res i to ono wysyła nagrody do zwycięzców.


Po terminie wygaśnięcia konkursu, w ciągu trzech dni postaram się wyłonić zwycięzców. Mam nadzieję, że pomoże mi w tym również Autorka.


Udostępnijcie post konkursowy, polubcie profile: Wydawnictwa Novae Res na facebooku i mój, zachęćcie do wspólnej zabawy znajomych :)

Ważne!

Jeśli bierzecie udział w konkursie, pamiętajcie by sprawdzać wyniki konkursu. Po ogłoszeniu wyników bowiem, czekam trzy dni na adresy do wysyłki nagród.


Powodzenia!1 komentarz:

  1. Wiersze Czesława Miłosza urzekają otucha napawają pokazują co Piekne wartościowe i niejedna pocieszają osobę Teorzona przez niego poezja to balsam na niejedna dusze

    OdpowiedzUsuń