Wyniki konkursu z tomikiem Piotra Sitnika "Wydeptane" :)
Kochani!

Jak dobrze mieć u swego boku pomocne "duszyczki", które bezinteresownie potrafią pomóc w wyborze zwycięzców. Dziękuję wszystkim za udział. Nie tak liczny, jakby się chciało, ale mimo wszystko niektóre odpowiedzi wprawiały w konsternację. Jest mała niespodzianka od wydawcy, który zdecydował się przeznaczyć nie dwa, jak to było na początku, ale trzy e-booki, za co serdecznie dziękuję, bo automatycznie doszła jedna osoba, która, mam nadzieję będzie się cieszyła z nagrody!


Serdecznie gratuluję!


Wszystkich czterech zwycięzców proszę o kontakt z adresami do wysyłki nagród. Z tymże, osoby, które wygrały e-booki proszę o adres e-amil inny niż gmail. Wiem, że są kłopoty przy przesyle pdf-u na pocztę gmail. Dlatego, jeśli posiadacie jakieś inne konto, na innej platformie, to poproszę: stokrotka954@wp.pl, bądź na FP na Facebooku :)

Wszystkie nagrody rozsyła Wydawnictwo Literackie Białe Pióro!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

[Przedpremierowo] „Wierszyki dla dzieci” Jakub Narloch

„Przed wyrokiem” Wiesław Hop. Los i przeznaczenie rzucają nami w miejsca, w których jesteśmy najbardziej potrzebni...

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...