niedziela, 4 marca 2018

Zapowiedzi premier i nowości książkowych Wydawnictwa Lucky :)"Tajemnica Sosnowego Dworku"
Małgorzata Kursa


Liczba stron: 320Kiedy Katarzyna Rawska zostaje zatrudniona w fundacji, której siedziba mieści się w starym, wymagającym generalnego remontu dworku, nie ma pojęcia, że ta praca zmieni całe jej życie, a przede wszystkim ją samą. Niezamieszkały pozornie budynek ma bowiem dwie tajemnicze lokatorki. Próbując poznać ich dzieje, Kasia przy pomocy przyjaciół trafi na zagadkę z przeszłości, która okaże się bardzo istotna dla jej przyszłości. Tajemnica, skomplikowana miłość i... duchy?

"Nikt nie może się dowiedzieć"
Agnieszka Rusin


Ilość stron: 272
W młodości Ola straciła nie tylko ukochanego chłopaka, który zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Straciła także dziecko, które zmarło podczas porodu.

Po wielu latach Ola, targana skrajnymi uczuciami, postanowiła pojechać do rodzinnej miejscowości, aby pożegnać się z umierającą matką. To miała być formalność, jednak kobieta na łożu śmierci wyznała straszną prawdę. Teraz Ola musi zmierzyć się z nową rzeczywistością. Czy mimo przeciwności losu uda jej się spełnić swoje największe marzenie?
"Prażeńka"
Anna M. BrengosIlość stron: 288
Anna M. Brengos – autorka Scenariusza z życia,znów nas wciąga w swój świat.

Filip od dziecka mieszka na Pradze, właśnie dowiedział się, by awansować musi w krótkim czasie znaleźć sobie narzeczoną. Magda wraz z siostrą mimo, że mają własne mieszkanie, nie mają gdzie się podziać. Spotkanie tych trojga w starej praskiej kamienicy doprowadzi do niesamowitych zwrotów akcji, a znaleziony pamiętnik przeniesie nas w czasy okupacji niemieckiej widzianej oczami młodej dziewczyny. Dzięki tej książce każdy trochę lepiej zrozumie klimat Pragi i na pewno wcześniej czy później odwiedzi to niesamowite miejsce na mapie Warszawy, by skonfrontować książkę z rzeczywistością, ponieważ miejsca tu opisane istnieją naprawdę. 


"Życzenie z głębi serca"
Jude Deveraux


Co by było, gdyby mogły się spełnić Twoje najskrytsze życzenia?

Gemma przyjeżdża do Edilean, by rozpocząć pracę przy spisywaniu historii rodu Frazierów, miejscowych bogaczy. Liczy na to, że wśród starych dokumentów znajdzie inspirację do swojego doktoratu. Odnajduje jednak o wiele więcej. Gemma trafia na historię o magicznym kamieniu, który spełnia życzenia każdego z rodziny Frazierów, a także… dam ich serca. Od pierwszego dnia zakochuje się też w Colinie, najstarszym synu swoich pracodawców.

Czy legenda jest prawdziwa?

Czy kamień spełni i jej najskrytsze marzenia?

Czy Gemma i Colin zdążą odnaleźć kamień, nim wydarzy się coś złego?5 komentarzy:

  1. "Życzenie z głębi serca" Fajnie się zapowiada.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie przepadam za polskimi autorkami. Tymi współczenymi. Dlatego ich książek nie oczekiję. Z niecierpliwością czekam jednak na Jude Deveraux,którą uwielbiam od lat. Szkoda tylko,że okładka książki taka brzydka. Zupełnie nie wygląda na romans. Ale treść na pewno to wynagrodzi.

    OdpowiedzUsuń