środa, 6 czerwca 2018

[Konkurs patronacki] Zadaj pytanie Annie Kasiuk i wygraj "Andromedę" :)Kochani!

Dawno nie było na blogu konkursów, dlatego tym przyjemniej ogłaszam konkurs, w którym powalczycie o dwa egzemplarze najnowszej powieści "Andromeda" Anny Kasiuk, która swoją oficjalną premierę miała na tegorocznych Warszawskich Targach Książki.

Zadanie konkursowe nie jest trudne. Możecie zapytać autorkę o co chcecie, oczywiście z poszanowaniem etyki i wrażliwości każdego z nas. Grzecznie i z kulturą. Pamiętajcie jednak, że każdy z Was może zadać maksymalnie dwa pytania!

Ale... zanim przystąpicie do realizacji zadania konkursowego, zapoznajcie się z jego zasadami.


Zasady konkursu: 


• Organizatorem konkursu jestem ja, zaś sponsorem nagród Wydawnictwo Novae Res


• Konkurs przeprowadzany jest na terenie Polski • Konkurs trwa od momentu opublikowania postu konkursowego do 20.06 b.r. do godziny 23.59 • Uczestnikiem może być każda osoba pełnoletnia, która w razie wygranej będzie mogła podać polski adres do wysyłki 


• W komentarzu pod postem należy zadać autorce maksymalnie dwa pytania 


* Poza tym proszę o udostępnienie informacji o konkursie u siebie na profilu facebookowym oraz zaproszeniu do wspólnej zabawy znajomych 


• Wygrywają dwie osoby, których pytania najbardziej przypadną do gustu autorce, uczestnik przyjmuje do wiadomości, że wybór zwycięzcy jest czysto subiektywny i nie każdy musi się z nim zgodzić 


• Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z opublikowaniem odpowiedzi na pytania uczestników. Zwycięzca ma 48h na zgłoszenie się w wiadomości mailowej na adres stokrotka954@wp.pl, po tym czasie nagroda przepada 


• Wysyłka nagród odbędzie się za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych 


• Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza że zapoznał się i akceptuje niniejszy Regulamin 


• Nagroda przedstawiona jest na poniższym zdjęciu, w jej skład wchodzą dwa egzemplarze papierowe książki "Andromeda" Anny Kasiuk 

• Brak możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną 


• Brak możliwości przenoszenia nagrody na kogoś innego 


• Zwycięzca ponosi odpowiedzialność za dostarczenie danych niezbędnych do prawidłowego doręczenia nagrody: tj. imię i nazwisko, adres do korespondencji - informacja ta jest przetwarzana jedynie na potrzeby wysyłki nagrody, nie jest przechowywana ani udostępniana nikomu. Po potwierdzeniu otrzymania nagrody przez Laureata - dane te są usuwane. 


• Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu 


• Uczestnik oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do pracy konkursowej i że powstała ona na potrzeby niniejszego Konkursu. Wykrycie plagiatu lub powtórnego użycia pracy jest równoznaczne z dyskwalifikacją Uczestnika! 

Powodzenia! 


9 komentarzy:

 1. Pani Aniu ,to co najbardziej mnie frapuje to skąd pomysł na tytuł "Andromeda"? I drugie pytanko to jaka była Pani ulubiona książka dzieciństwa,co kształtowało gust literacki ? Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  1. W jakich warunkach najlepiej się Pani pisze?
  2. Co czuła Pani wysyłając swoją pierwszą książkę Do wydawcy?

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Mogąc zabrać ze sobą na bezludną wyspę dwie dowolne rzeczy i jedna książkę na jakie rzeczy i przede wszystkim na jaka książkę by się Pani zdecydowała?
  2. Mogąc stać się bohaterem jednej z książek jaką książkę i która postać by Pani wybrała?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakiego tematu, ale za nic nie poruszyłabyś w swojej książce, biorąc pod uwagę że byłby to główny wątek powieści ?

  Czy masz w swoich zbiorach książkę, która jest dla ciebie niezwykle cenna, ważna?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli miałaby Pani możliwość wyboru wyjazdu na ciepłe słoneczne wybrzeże lub w zimne szczyty Himalajów, to co by to było?

  Czy lubi Pani gotować?

  OdpowiedzUsuń
 6. 1) "Ważne, by umieć przegrywać z godnością i nauczyć się wygrywać z pokorą."
  To piękne słowa i muszę się pochwalić, że chyba dziś już potrafię tak właśnie postępować, ale będąc nastolatką nie potrafiłam mi zachować godności w obliczu porażki i z pokorą przyjąć zwycięstwo... Czy ma Pani jakieś rady dla bardzo młodych ludzi, dla których każda wygrana i przegrana jest punktem zwrotnym, który może zaważyć na całym przyszłym życiu?
  2) Na wakacje: góry, woda czy może inne pomysły?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ewa Butkiewicz-Wągiel9 czerwca 2018 17:22

  Czytając Andromedę cały czas nurtowało mnie pytanie - czy pisząc tę książkę nie odczuwałaś niepokoju o Julię? Ona jest przecież niewiele młodsza od Judyty...
  A drugie: czy mała (i troszkę starsza) Ania pomyślała kiedykolwiek, że kiedy będzie dorosła będzie pisała książki?

  OdpowiedzUsuń
 8. Droga Aniu
  1. Czy kiedykolwiek rozważałaś możliowość napisania książki w zupełnie innym stylu, w zupełnie odjechanej tematyce, pod zupełnie innym nazwiskiem?
  2. Uczestniczysz w spotkaniach z czytelnikami. Jakich pytań najbardziej obawiasz się na spotkaniach autorskich?

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Gdyby mogła Pani zamieszkać w dowolnym miejscu na Ziemii gdzie by to było?
  2. Który z żywiołów jest według Pani najbardziej fascynujący?

  OdpowiedzUsuń