wtorek, 10 lipca 2018

[Premierowo. Patronat medialny] „Podwójne życie” Małgorzata Kasprzyk


Wydawnictwo e-bookowo 

Ilość stron: 266 

Nowość wydawnicza w postaci e-booka Małgosia Kasprzyk debiutowała powieścią obyczajową „Rodzinne rewolucje”, której to również mam przyjemność patronować medialnie. Cieszę się, bo autorka pisze bardzo płynnie i interesująco, co znacznie ułatwia kontakt z Jej bohaterami. Zacznę jednak od tej nieszczęsnej okładki, o której Małgosia już wie, że mi się nie podoba od samego początku. No nie wiem, ale mi się nie podoba i koniec. Zero klimatu. Tylko chłód. Zastanawiam się też, w jaki sposób ona oddaje treść książki? 


Postacie nakreślone przez Małgosię to młodzi, piękni, błyskotliwi mężczyźni, którzy lubią być na topie, mieć jasno i precyzyjnie określone cele, być w centrum zainteresowania u płci przeciwnej. Pracują w tej samej firmie, ale szczególną sympatią się nie darzą. Przychodzi jednak dzień, w którym oboje poznają wyjątkowe kobiety. I tutaj utnę tę opowieść, bo pewnie wielu z Was pomyśli sobie, że to kolejna nudna, ckliwa opowieść miłosna. Wcale że nie! Wokół swoich bohaterów autorka nakreśliła specyficzną aurę. Każdy z nich jest swoistym indywiduum. Codziennie zakłada maskę, próbuje grać na wpół otwartymi kartami. W tle ich perypetii przewija się wątek rynku wydawniczego i pewnego egzemplarza książki, anonimowego autora. 


Powieść o przyjaźni, dostrzeganiu realności życia, odpychaniu pozorności oraz stopniowemu otwieraniu się na zmiany i możliwości, jakie ono podsuwa nam pod nos, wystarczy otworzyć serce i szeroko oczy, by wreszcie odkryć je namacalnie. To powieść o tym, że czasami też warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości, by spełnić swoje marzenie, pielęgnować pasje. Małgosia Kasprzyk zaskakuje interesującą fabułą, autentycznymi bohaterami, wzbudza ciekawość. Czy warto? Warto czasami wejść w nieco inny świat, nie żyć uprzedzeniami, zobaczyć coś, co mieliśmy pod nosem. Warto przeczytać! Polecam! 


Za książkę w wersji e-book dziękuję autorce
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz