czwartek, 12 lipca 2018

[Zapowiedź] "Kobieta w związku z naturą" Anna Ras - Menet, pod patronatem medialnym Recenzji Agi :)
Kochani!

Na rynku wydawniczym jest już dostępna książka Anny Ras - Menet "Kobieta w związku z naturą", której mam przyjemność patronować medialnie. Niebawem recenzja, tymczasem poczytajcie zapowiedź wydawcy.

Ilość stron: 144

Nowość wydawniczaPamiętam moment z dzieciństwa, kiedy w upalne lato stałam pomiędzy połoninami i obserwowałam rój pszczół, które budowały gniazdo wokół gałęzi starej lipy. Usłyszałam szept – jeśli chcesz skosztować miód, wykonaj spokojny gest, a będzie ci ofiarowany. Nie walcz z rojem pszczół i nie bój się go. Tylko zachowując ciszę i spokój w przestrzeni serca, możesz zlizywać miód ofiarowany tobie. Nic tak nie smakuje w życiu, jak samodzielnie zebrany nektar. Kosztuj sytuacji w drodze do przeznaczenia i zauważaj szczegóły. W nich ukryty jest złoty nektar.


Ta książka jest magiczna, tak samo jak jej autorka. Ania jest czystym pięknem, a każde jej słowo budzi wieczne piękno ukryte w każdej kobiecie. Wrażliwość, magia, mistycyzm muszą być w nas na nowo przebudzone, aby promieniowały własnym blaskiem. Ta książka właśnie to czyni. Z pewnością stanie się dla ciebie przewodnikiem i czułym przyjacielem na drodze do odkrycia samej siebie… Z miłościąAgnieszka Maciąg


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz