środa, 1 sierpnia 2018

Zaplanuj swój rok szkolny z planerami i terminarzami od Wydawnictwa Jedność


Dzisiaj wpis nietypowy. O tym, że każdy rodzic dziecka lub dzieci w wieku szkolnym myśli już o wyprawce na nowy rok szkolny, to oczywiście nic nadzwyczajnego. Warto pomyśleć również o dobrej organizacji czasu w tych miesiącach, szczególnie, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani i obowiązków nam bez przerwy przybywa. Planery i terminarze to świetna propozycja dla tych, którzy potrzebują jakiegoś uporządkowania i systematyczności, a ponadto, może nawet tego, by nauczyć się gospodarować odpowiednio swoim czasem i przestrzenią? Jeśli o mnie chodzi, to znakomita sprawa. Proponuję, by taki planer miesięczny wypełnić i przekalkulować czas, jaki pozostaje nam dla bliskich. Może skłoni to niektórych do głębszych refleksji? Planer rodzinny na lodówkę, to dwanaście plansz z rozpisaniem niemal wszystkiego: wizyt lekarskich, ważnych badań, dodatkowych zajęć dzieci, ważnych wyjazdów. Do tego załączona jest plansza z naklejkami, magesy oraz notesy z listą zakupów, czy ważnych wiadomości dla kogoś bliskiego, jeśli pilnie lub szybciej musimy gdzieś wyjść, bądź wyjechać. Najbardziej urzekają mnie sentencje na każdej planszy. Cytat z pięknym i refleksyjnym przesłaniem Jana Pawła II. Każda z nich jest kolorowa i ozdobiona rysunkami. Zgrabnie i ciekawie. 
Terminarz Wyjątkowej Mamy.

Na to czekałam. Na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Terminarz w twardej oprawie, bardzo praktyczny, którego można nosić w każdej torebce, w każdej chwili wyjąć, sprawdzić, a jeśli jesteśmy w podróży nawet miło spędzić czas, jeśli mamy chwilę na nudę. Terminarz zawiera nie tylko praktyczne rady i porady z różnych dziedzin życia, ale także kreatywne kolorowanki, ciekawostki, czy mini felietony. Jest w nim dużo miejsca na nasze notatki, zapiski. A na końcu wiele niespodzianek. Pomysłowo i praktycznie. Dostępne w czterech kolorach i wzorach do wyboru. O kobietach dla kobiet. 
Terminarz Wyjątkowej Dziewczyny


To dostrzeżenie potrzeb dziewczyny, córki, która często robi zapiski w pamiętniku i potrzebuje odrobinę intymnej przestrzeni dla siebie. W terminarzu każda dziewczyna znajdzie ciekawe mini artykuły, definicje, kreatywne kolorowanki na zbicie nudy, miejsce na bazgroły, a nawet niezbędne informacje, o których każda dziewczyna wiedzieć powinna. Jaki powinien być przyjaciel, jakie cechy mieć chłopak idealny, jaki jest przepis na udany piknik, jak segregować ciuchy w szafie? Te i inne ciekawostki znajdziecie w Terminarzu Wyjątkowej Dziewczyny. Kolorowo, pomysłowo, wyjątkowo. Dostępne w czterech kolorach i wzorach. O dziewczętach dla dziewcząt. 


Nad czym ubolewam? Nad tym, że nie ma takich Terminarzy dla Wyjątkowego Chłopaka. W końcu i chłopcy pragną poczuć się wyjątkowo, chociaż przez moment. Wiem na pewno, że wielu z chęcią by z niego korzystało. Może ktoś o nich pomyśli? Moi synowie czekają :)Za planer i terminarze dziękuję:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz