[Zapowiedź patronatu medialnego] Bez wyjścia - Lidia TasarzKochani!

Jestem ciekawa, jak potoczyły się dalej losy Agaty. Trzymający w napięciu thriller Lidii Tasarz "Bez wyjścia" pod patronatem Recenzji Agi, Wydawnictwo Psychoskok :)
Ilość stron: 190

Premiera: 23 listopada 2018r.
Druga część powieści „Nić Ariadny”. Agata wprawdzie odzyskała pamięć po tajemniczym wypadku, ale to wcale nie oznacza, że już wszystko wróciło na swoje dawne tory. Coś niedobrego nadal dzieje się wokół niej i w niej samej.


Kim jest człowiek, który dzwoni do niej w środku nocy i mówi, że jest bratem jej nieżyjącego ojca? Po co ktoś nagle o świcie wzywa Agatę do centrali? Jak zakończy się nowa akcja, w której ma wziąć udział? Kim jest dziewczyna do złudzenia podobna do Agaty? Po co ktoś uprowadza Agatę? I, czy Agata wreszcie zazna spokoju u boku Konrada? Znów cała masa pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedź.


Thriller zapewniający czytelnikowi emocje na najwyższym poziomie.

Patronat nad książką objęli: Poligon domowy, Recenzje Agi, W szponach literek, Czytaj i myśl, BookendorfinaKomentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

„Piłeczki w palcach żonglerów. Opowieść oparta na faktach z życia pracowników korporacji farmaceutycznych” Artur Zygmuntowicz. O korporacjach prawdziwie...

„Lustro i inne opowieści” Lucyna Mijas

[Audiobook. Patronat medialny] „W maratonie życia” Anna Harłukowicz-Niemczynow. Życie to rodzaj maratonu, w którym tylko od nas zależy, jak rozłożymy sobie jego oddechy, gdzie poszukamy właściwych proporcji, by odnaleźć samego siebie i poczucia własnej godności...