O mnie
Mam na imię Agnieszka. Żyję w Borach Tucholskich. Obecnie jestem panią domową, mamą dwóch chłopców. Fotografuję, piszę, czytam. Książki szły zawsze gdzieś obok mnie. 


Ten blog powstał po trzech latach prowadzenia bloga o tej samej nazwie na platformie blox.pl. To nie była łatwa i szybka decyzja. Długo do niej dojrzewałam, ale kiedy blox zaczął stawiać przede mną barierę techniczną, która niestety nie jest moją najmocniejszą stroną, to decyzja została podjęta niemal natychmiast. Te trzy lata to dla mnie nauka. Wątpliwości i wahania, jakie mi towarzyszyły, i jakie wiązały się przede wszystkim z tym, byście Wy - Czytelnicy czuli się tu jak najlepiej.

Systematycznie dodaję kolejne posty. Piszę o książkach, które przeczytałam i na swój sposób przeżyłam historie w nich zawarte. Szczególnie cenię polskie słowo pisane. Interesuje mnie nie tylko polska proza, ale też poezja, felietony, wspomnienia, pamiętniki, poradniki, książki napisane w formie wywiadów, kryminały, jak również książki dla dzieci, które mogę czytać ze swoimi dziećmi i wspólnie analizować morały płynące z ich opowieści. Co nie oznacza, że gardzę innymi gatunkami. Lubię literaturę lekką, jak i taką, która daje do myślenia i pozostawia po sobie głęboki ślad w pamięci. Recenzje, jakie tu znajdziecie, to przede wszystkim moje odczucia i moje subiektywne o nich zdanie.

Dodatkowo, oprócz czytania odsłuchuję w wolnej chwili, czy po prostu spacerując audiobooki, których recenzje przeczytają Państwo w zakładce – Audiobooki.

W ramach przeczytanych książek, przeprowadzam wywiady, nie tylko z autorami, także z ludźmi znanymi ze szklanego ekranu, dziennikarzami oraz poetami. Patronuję medialnie książkom przedpremierowym, moje rekomendacje pojawiają się na okładkach, organizuję konkursy literackie, itp.

Jeśli jest ktoś z Państwa zainteresowany współpracą, nie tylko recenzencką, proszę o kontakt e-mailowy: 

stokrotka954@wp.pl


Odpowiem na każde pytanie, wątpliwość, czy sugestię.

Proszę czuć się, jak u siebie,

Agnieszka 
Komentarze