O mnie
Mam na imię Agnieszka. Żyję w Borach Tucholskich. Obecnie jestem panią domową, mamą dwóch chłopców. Fotografuję, piszę, czytam. Książki szły zawsze gdzieś obok mnie. 


Systematycznie dodaję kolejne posty. Piszę o książkach, które przeczytałam i na swój sposób przeżyłam historie w nich zawarte. Szczególnie cenię polskie słowo pisane. Interesuje mnie nie tylko polska proza, ale też poezja, felietony, wspomnienia, pamiętniki, poradniki, książki napisane w formie wywiadów, kryminały, jak również książki dla dzieci, które mogę czytać ze swoimi dziećmi i wspólnie analizować morały płynące z ich opowieści. Lubię literaturę lekką, jak i taką, która daje do myślenia i pozostawia po sobie głęboki ślad w pamięci. Recenzje, jakie tu znajdziecie, to przede wszystkim moje odczucia i moje subiektywne o nich zdanie.

Dodatkowo, oprócz czytania odsłuchuję w wolnej chwili, czy po prostu spacerując audiobooki, których recenzje przeczytają Państwo w zakładce – Audiobooki.

W ramach przeczytanych książek, przeprowadzam wywiady, nie tylko z autorami, także z ludźmi znanymi ze szklanego ekranu, dziennikarzami oraz poetami. Patronuję medialnie książkom przedpremierowym, moje rekomendacje pojawiają się na okładkach, organizuję konkursy literackie, prowadzę cykle tematyczne w obrębie literackim itp.

Jeśli jest ktoś z Państwa zainteresowany współpracą, nie tylko recenzencką, proszę o kontakt e-mailowy: 

stokrotka954@wp.pl


Odpowiem na każde pytanie, wątpliwość, czy sugestię.

Proszę czuć się, jak u siebie,

Agnieszka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz